σπίτι / αθλητισμός / χόκεϊ / Ρωσική εθνική ομάδα χόκεϊ αφήνει τους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Σότσι

Ρωσική ομάδα χόκεϊ επί πάγου αφήνει τους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Σότσι

/
92 Προβολές

Ρωσική εθνική ομάδα χόκεϊ</a>

Στις 1/4 τελικούς του ρωσικού παίκτες χόκεϊ έπρεπε να συναντηθεί με τη φινλανδική ομάδα.

Το τελικό σκορ 3: 1 υπέρ των Φινλανδών, και η ρωσική ομάδα έχασε την ευκαιρία να αγωνιστεί για ολυμπιακά μετάλλια.

Μετά από μια επιτυχημένη νίκη επί της ΝορβηγίαςΡωσική παίκτες χόκεϊ έπρεπε να πολεμήσουν εναντίον των Φινλανδών. Δυστυχώς, το παιχνίδι δεν έχει εργαστεί, και η ρωσική ομάδα αποβάλλεται από τον αγώνα για ολυμπιακά μετάλλια. Η ομάδα Φινλανδία κέρδισε με σκορ 3: 1.
Η ήττα της ρωσικής ομάδας είχε αντίκτυποδιάφορους παράγοντες. Κατ 'αρχάς, δεν ήταν αρκετό χρόνο για να ανακάμψει από αγώνες στους αθλητές. Έτσι, το παιχνίδι με τους Φινλανδούς άρχισε λιγότερο από 22 ώρες μετά την νίκη επί των Νορβηγών. Αλλά σε αυτή την περίπτωση, μπορείτε να υποβάλετε ένα αίτημα προς τους διοργανωτές. Δεύτερον, η ομάδα χόκεϊ είναι απολύτως δεν παίζεται με το άλλο, με το ίδιο ήταν εντελώς περιττή αφαίρεση. Τρίτον, οι αθλητές δεν μπορούν να συνειδητοποιήσουν το αριθμητικό πλεονέκτημα, αν και μια τέτοια δυνατότητα ήταν.
Η πρώτη περίοδος άρχισε μάλλον επιφυλακτικά, όπωςδεν έχει ακόμη χτυπήσει έναν πυροβολισμό στο στόχο (στο τρίτο λεπτό του παιχνιδιού), ωστόσο, οι φινλανδικές υπερασπιστές δεν τον άφησε φινίρισμα. Το αποτέλεσμα ήταν μια ταλαιπωρία στην πύλη, και οι παίκτες μας έχασαν την ψυχραιμία τους. Το αποτέλεσμα - Kovalchuk έλαβε την αφαίρεση δύο λεπτά. Οι φίλοι περιμένουν ένα ήσυχο και χαλαρωτικό παιχνίδι. Ωστόσο, στα μέσα της πρώτης περιόδου το σκορ ήταν 1: 1. Οι Ρώσοι ήταν σε θέση να σκοράρει ένα γκολ κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού μόνο στην πρώτη περίοδο.
Την άμυνα η ρωσική ομάδα δεν εμφανίστηκε, επίσης,εντάξει, μέχρι το τέλος της πρώτης περιόδου άλλη σφαίρα ήταν στα καθαρά μας. Το σύνολο της δεύτερης περιόδου της ρωσικής παίκτες έχουν ενεργά προσπαθήσει να πάρει το παιχνίδι στα χέρια τους, αλλά μάταια. Επιπλέον, στην περιοχή της μπροστά από το στόχο τους παίκτες μας επέτρεψε να λάβει ελευθερίες, και πάλι, ως αποτέλεσμα της αφαίρεσης. Αυτή τη στιγμή, Ovechkin πήγε στον πάγκο ποινή, και οι Φινλανδοί άδραξε την ευκαιρία, κάνοντας το σκορ 3: 1.
Ρωσική παίκτες χόκεϊ δεν βοήθησε και ο τερματοφύλακας αντικατάστασης: Bobrowski αντικατασταθεί Varlamov. Μετά την τρίτη επιτυχημένη γκολ Φινλανδοί άρχισε να παίζει μόνο στην πύλη. Παρά το γεγονός ότι το παιχνίδι είναι σχεδόν το σύνολο της τρίτης περιόδου έλαβαν χώρα στην περιοχή του αντιπάλου, οι Ρώσοι δεν κατάφερε να σκοράρει. Έχει διαπιστωθεί ότι οι παίκτες αποδεχθεί την ήττα και ψυχικά «μαζέψω σας.» Το αποτέλεσμα δεν άργησε να έρθει - η ομάδα χόκεϊ επί πάγου της Ρωσίας αφήνει τους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Σότσι.

Ρωσική ομάδα χόκεϊ επί πάγου αφήνει τους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Σότσι Είναι αυτή τροποποιήθηκε τελευταία φορά: 21 Ιουν 2017 με fyyxoahr